Platba a průběh zakázky

  1. Pokud nemáme zboží skladem, výroba a montáž nám potrvá přibližně 2 až 3 týdny.
  2. Po telefonické nebo psané konzultaci s námi a výběru konkrétního náhrobku a písma vám zašleme objednávku a požádáme vás o její potvrzení a zaplacení celého náhrobku na náš účet, nebo zaslání 50% zálohy a doplacení zbývající částky s 14denní splatností od dokončení realizace. Zálohu si bereme předem proto, že se nám již stalo, že si nečestný člověk objednal výrobu náhrobku a po zhotovení nápisní desky a písma se již neozýval, což nám způsobilo nemalou finanční škodu a nemožnost tuto nápisní desku použít znovu.
  3. Budeme vás předem informovat o přesném datu montáže, které se budeme samozřejmě snažit přizpůsobit i vašim potřebám.
  4. Před samotnou montáží vám zašleme obrázek hotové nápisní desky pro kontrolu.
  5. Den před montáží vám zavoláme, nebo napíšeme, aby nedošlo k nedorozumění, a upřesníme vám předběžný čas příjezdu, o kterém vás budeme informovat ještě během cesty.
  6. Při osobním setkání a návštěvě místa montáže vám sdělíme předběžný čas dokončení, avšak minimálně hodinu před koncem montáže vás budeme telefonicky informovat o přesném čase, abyste si vy, nebo vámi určená osoba, mohli vše osobně zkontrolovat a nedošlo tak k žádným chybám nebo nedorozumění.

Platba na splátky, leasing

Víme, že pořízení náhrobní desky není levná záležitost, proto našim zákazníkům nabízíme platbu na splátky, a to bez jakýkoliv poplatků a navýšení ceny.

První splátka činí 50 % celkové částky, poté maximálně 10 měsíčních splátek. V případě nesplacení bude náš výrobek demontován a odvezen do naší dílny, na náklady objednatele, a to až do té doby, dokud nebude vyrovnán veškerý dluh, včetně nové montáže a nákladů na dopravu.

Platbu na splátky poskytujeme pouze slušným lidem a po osobní konzultaci, je pouze na naší společnosti, zda platbu na splátky poskytneme, nebo ne.

Výrobek je až do úplného zaplacení majetkem naši firmy.